Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie może powstać pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich

Utworzony przez Sylwek, 14 kwietnia 2010 r. o 16:33 Powrót do artykułu
Dziwię się temu całemu Kowalczykowi, że nie chce pomnika Kaczyńskich na Pl. Litewskim, obok Marszałka Piłsudskiego (na Wawelu miejsce już im się to udało). A potem tylko zmienić nazwę placu np na: "Plac św. Lecha K." Jeśli już stawiać jakiś pomnik, to niech to będzie pomnik "Ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku", i niekoniecznie w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy jesteście wszyscy żałośni..!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że pomysł pana Kowalczyka jest nie trafiony! Panie Kowalczyk z (całym szacunkiem dla Pana Prezydenta i jego Żony )- nie róbmy cyrku z tragedii!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczyna sie wyscig szczurow aby zaistnieć chociaż na chwilę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE KOWALCZYK JESTEŚ PAN PIERWSZYM DU......M LUBELSZCZYZNY!!! CO ZA LUDZI NA RADNYCH WYBIERACIE???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forma mini pomnika - ławeczki jest jak najbardziej trafiona,byłaby nie tylko upamiętnieniem tragicznie zmarłej pary prezydenckiej ale i całej katastrofy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po malowniczej pokazówce przed kamerami mamy oto kolejny spontaniczny wyskok tego samego bezradnego... najwidoczniej on z tych, co to nie zauważają momentu przekroczenia granicy śmieszności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przepraszam bardzo nie mamy ważniejszych wydatków?? to może ja podpowiem... drogi, chodniki, dworzec PKS- w końcu wizytówka Lublina... a jak narazie budzi tylko wstręt... oszaleć można!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wyiczy jakie to wspaniale zasługi miał lech kaczyński ? .W odróżnieniu od przeciętnego kowalskiego który by piastował ten zaszczytny urząd . Wyliczę tylko niektóre wpadki widoczne gołym okiem : Prześladowanie bezrobotnego który go nazwał chujem , jeżeli to nie ten kaczyński to przepraszam ,prowokacja w Gruzji , czy też wręczanie orderów . Jeżeli się ma honor to się nie odbiera przyznany wcześniej order itd ,itd . Amen .Pozatym umieszczenie trumien w panteonie wawelskim to jakiś chory pomysł ,który jeszcze bardziej poróżni polaków . Współczuję tej biednej dziewczynie ich córce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzy, pomysł szczytny ale moim zdaniem za szybko. Byli zasłużeni, lecz niedoceniani prze zemnie (przyznaję z bólem, ze tego nie dostrzegałem). Dla mnie największym pomnikiem jest pamięć, ta nie wyrażona w materii lecz ta która kształtuje nasze kręgosłupy moralne i poczucie odpowiedzialności za to co nas otacza. Przyjdzie czas na materialny pomnik. Spokojnie. Postawiony w odpowiednim momencie więcej da do myślenia a niżeli ten powstały gdy emocje nami kierują. Pozdrawiam i niech wszystkie te wydarzenia pomogą nam być silnym, zjednoczonym i dumnym narodem. A.S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby nie zabierać czasu jedno słowo - NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdecydowanie na TAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno gorszego idiotyzmu nie slyszalem... niech ten kto to wymyslil sie pier***nie w leb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w moim mniemaniu bardzo dobry pomysł; z tego co widzę na forum wypowiadają się ignoranci aktualnego życia publicznego, kaczyński był w lublinie nie raz, ostatnio w 2008r. kiedy to lublinianie przepraszali go za palikota, który siedzi cicho, chyba sam tusk zamknął go w piwnicy, żeby mu publicity nie popsuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za kilkanaście lat mieszkańcy lublina będą dziękować pomysłodawcy tego projektu i uchwały, że mają swoje miejsce dla uczczenia pamięci po tragicznie zmarłym prezydencie w służbie dla ojczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym momencie składane są kwiaty i palone znicze w wielu przypadkowych miejscach, na litwie pod pomnikiem Marszałka, pod ratuszem oraz w wielu innych natomiast nie ma transparentnego miejsca w którym lublin mógłby oddać hołd Prezydentowi,i to chyba przyświecało radnemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że radni wykażą się zdrowym rozsądkiem i przyjmą projekt tej uchwały, to jest potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gerhard napisał:
w moim mniemaniu bardzo dobry pomysł; z tego co widzę na forum wypowiadają się ignoranci aktualnego życia publicznego, kaczyński był w lublinie nie raz, ostatnio w 2008r. kiedy to lublinianie przepraszali go za palikota, który siedzi cicho, chyba sam tusk zamknął go w piwnicy, żeby mu publicity nie popsuł
special dla GERHARDa:http://www.kul.pl/art_18492.html widziś kiedy to było OSTATNIO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kul.pl/art_18492.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję gościu, w ogólnym zamieszaniu i rozemocjonowaniu przeoczyłem, przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...